Sztuka

Cześć, jestem Anita

Słodka Sztuka to wyjątkowa miejsce, w którym w oparciu o starannie dobrane składniki naturalne, dzięki mojej ogromnej pasji i zamiłowaniu do cukiernictwa, powstają zdrowe i pyszne wypieki. Z wykształcenia jestem ekonomistą i pracuję od piętnastu lat w swoim zawodzie.

Lubię ludzi i lubię się uczyć, a obecnie zmagam się z kolejnym wyzwaniem na studiach SGH MBA. Cukiernictwo zawsze było dla mnie pasją którą teraz postanowiłam urzeczywistnić i podzielić się z Państwem kawałkiem „słodkiego”.

Z najlepszych składników

Podczas przygotowywania smakowitości wykorzystuję najlepsze i tylko najwyższej jakości składniki naturalne o sprawdzonym i znanym pochodzeniu. Ciężka praca i wytrwałość pozwoliły mi na stworzenie smacznych i bezpiecznych dla zdrowia wypieków.

W moich wypiekach na pewno nie znajdziesz wzmacniaczy smaku, konserwantów, czy emulgatorów, natomiast z całą pewnością w każdym kęsie poznasz prawdziwie naturalny smak. Najwyższa jakość składników w połączeniu z moim ogromnym zaangażowaniem sprawiają, że wyszukana forma i niepowtarzalny smak pozwalają uświetnić każdą okazję.

Sztuka i doskonałość

Nieustannie zdobywam coraz szersze uznanie i coraz więcej zadowolonych klientów. Cieszę się, że mogę Was zaprosić do spróbowania zupełnie nowej cukierniczej jakości.

Słodka Sztuka yo punkt otwarty dla młodych twórców, miejsce kreatywnych warsztatów i wystaw. Do Zobaczenia w Słodkiej Sztuce.